Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.romana.cz / Zdravotní pomůcky / Zdraví - ortézy, bandáže, návleky / 333 Magnetický elastický pás na koleno J-1002 velikost XL
foto
333 Magnetický elastický pás na koleno J-1002 velikost XL
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - ortézy, bandáže, návleky
Výrobce, příp.dovozce:
HomeCare, Taiwan
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 398 Kč
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Artróza, Zdravotní pomůcky, Zdraví, Magnetoterapie

Parametry:
Magnetoterapie

Trápí Vás časté bolesti kloubů a přilehlých svalů? Jsou Vaše klouby namáhané a unavené? Trpíte poúrazovým stavem nebo některým z častých chronických kloubních onemocnění? Jste už unaveni z léčby těchto potíží chemickými přípravky a léky, které často nepřinášejí žádaný efekt a navíc zatěžují Váš organismus? Pak je magnetický elastický pás řešením, které Vámpomůže přinést kýženou úlevu od problémů, které dokážou znepříjemnit Váš každodenní život a učinit i základní pohyby a činnosti bolestivé.

Magnetický pás na koleno J-1002 je pomůcka, která využívá poznatky a výhody magnetické terapie a nabízí tak alternativu chemické léčbě bolestivých stavů kloubů. V návleku je zabudováno 16 destiček jednopólového permanentního magnetu. Tyto destičky mají velikost 10 x 4 mm, takže jsou dostatečně účinné (vytváří magnetické pole o síle 1600 gauss), ale přitom zaručují, že i s návlekem bude pohyblivost Vašeho kloubu stoprocentní a při jeho používání Vám nehrozí žádný diskomfort.

Účinky používání

 • Opora namáhaného kloubu
 • Léčba poúrazových stavů
 • Odstranění bolesti vznikající v důsledku artritidy, artrózy, revmatu apod.
 • Prevence zranění kloubu
 • Zlepšení prokrvení míst, na které se léčba aplikuje
 • Snižuje míru otoků
 • Úleva při chronických i akutních zánětech kloubu
 • Zlepšení pohyblivosti kolene

Magnetická terapie

Magnetická terapie je léčebný postup, který staví na využití permanentního magnetu a jeho aplikaci na bolestivá místa. Působení magnetu na tyto postižené oblasti pak zahrnuje zejménazlepšení prokrvení daných míst. Díky zvýšenému prokrvení se pak zlepšuje celková výživa kloubu, jeho prokysličení a dodávka hormonů. Jelikož mezi tyto hormony patří například i endorfiny, které působí mimo jiné analgeticky, je bolest výrazně eliminována. Kloub je poté pohyblivější, méně náchylný ke zraněním a jeho stav se zlepšuje i v případě, že trpíte některou z kloubních nemocí, jako jsou artritida, artróza či revmatizmus.

Výhody

Nošením této bandáže se působením tlaku na šlachu nad čéškou posiluje čéškový mechanismus, což vede k redukování sil čtyřhlavých svalů směrovaných na čéšku a odírání povrchu čéšky vlivem možného vychýlení čtyřhlavých svalů. Díky speciálnímu elastickému materiálu jsou vyvíjeny konstantní síly na okolí kolenního kloubu, což snižuje pravděpodobnost vzniku poranění kolenních šlach.

Pohodlí

Díky tomu, že je pás vyroben z velice příjemného materiálu a zároveň je velice lehký(pouze 100g), je možné jej nosit téměř pořád. Lehce se skryje i pod obtáhlé oblečení.

Termoizolace

Díky speciálnímu materiálu, ze kterého je pás vyroben, má termoizolační vlastnosti a chrání tak koleno proti nachladnutí, které může vyústit v bolestivý zánět.

Opora

Pás poskytuje také mechanickou oporu, takže je vhodný pro namáhané klouby jako prevence proti úrazům.

Široké spektrum účinnosti

Pás je účinný na akutní i chronické bolesti, pomáhá při rekonvalescenci i jako prevence.

Vhodné jak pro sportovce, tak pro seniory

Pomáhá při různých typech bolesti a přitom neomezuje pohyblivost.

Technické údaje

 • využívá metodu magnetoterapie
 • magnety: jednopólové, tvar malých destiček, velikost 10 x 4 mm, 32 ks
 • síla magnetického pole: 700 gauss
 • hmotnost: 100g
 • rozměry – velikost XL: 14 x 23 cm
 • materiál: nylon, polyester, bavlna, elastodien
 • možnost prát ručně

Obrázky:

foto  foto  foto 

Související produkty:

Reklama