Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.romana.cz / Zdravotní pomůcky / Zdraví - pomůcky pro lepší dýchání / Ionic-Care Triton X6 ionizátor a čistička vzduchu (stříbrný)+ čistička vzduchu do auta
foto
Ionic-Care Triton X6 ionizátor a čistička vzduchu (stříbrný)+ čistička vzduchu do auta
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - pomůcky pro lepší dýchání
Výrobce, příp.dovozce:
Ionic-Care
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 3333 Kč
ID zboží 004610
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Deprese, Dýchání, Elektrické spotřebiče, Elektro, Výhodná nabídka, Zdravotní pomůcky, Zdraví, Únava, Čističky vzduchu

Parametry:
Čističky a ionizátory vzduchu, Domácí použití, Přenosný a mobilní, Pro provozovny..., Profi, Barva stříbrná

Ionic-Care Triton X6 - kombinovaná čistička vzduchu s generátorem záporných iontů

Chytře proti prachu s Ionic-CARE Triton X6 – čističkou a ionizátorem vzduchu v jednom. Vytvořte si doma vzduch svěží jako v přírodě a zároveň odstraňte prach a alergeny.
Prospějete tím svému zdraví.

-96% účinnost při zachytávání polétavých nečistot
-kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
-nulové náklady na filtry s doživotní zárukou
-naprosto bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
-minimální provozní náklady, max. 1,6 Kč denně
-snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
-kvalitní provedení a moderní design

Ionic-CARE Triton X6 v sobě díky hi-tech technologiím kombinuje výkonnou čističku vzduchu a emitor vzdušných aniontů.

Čistění vzduchu s účinností 90-96% probíhá naprosto nehlučně a s nulovými náklady na výměnné filtry. Cirkulaci vzduchu v přístroji totiž zajišťuje soustava elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž nahrazují zastaralé ventilátory. Nečistoty jsou zachyceny na bezúdržbovém elektrostatickém filtru. Na ploše 1.100 cm2 spolehlivě ulpí nejen polétavý prach ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly, srst a jiné alergeny, viry, bakterie, plísně a například i rozpadové prvky radonu. Elektronika automaticky reguluje výkon a upozorní i na potřebu očistit filtr.

Prudký nárůst alergií, respiračních i onkologických onemocnění má podle předních lékařských kapacit příčinu i ve skutečnosti, že mnohem více času, než kdy dříve, trávíme v uzavřených prostorách. V moderních bytech nebo kancelářích přitom dýcháme vzduch, který na zdraví rozhodně nepřidá, dokáže zkrátit život i o několik roků a cítíme se v něm unavení a nervózní.

Vzduch v uzavřených místnostech, bytech a kancelářích bývá totiž až desetkrát toxičtější než ovzduší na ulici a až stokrát znečištěnější než vzduch v přírodě. Prachové mikročástice, smog, chemické výpary z umělých hmot a nábytku, bakterie, viry, spory plísní, výkaly všudypřítomných roztočů, to vše se v uzavřených prostorách koncentruje. Potom, zejména v chladnějších obdobích roku (podzim, zima), kdy méně větráme, působí tyto škodlivé látky na náš organizmus prakticky celý den. Největší část škodlivin přitom proniká do těla právě plícemi. Přes tenoučkou plicní sliznici totiž profiltrujeme neuvěřitelných 75.000 litrů vzduchu denně.

Nemocné domy:  Aniž si to uvědomujeme, polovina z nás nějakým způsobem trpí SBS - Syndromem ne-zdravých budov (angl. Sick Building Syndrom). Ten způsobuje řadu potíží od bolesti hlavy, nespavosti, snížené koncentrace, alergií, astmatu, akutních i chronických onemocnění plic, až po těžké deprese i rakovinu. Moderní stavební materiály, utěsněná okna, běžící klimatizace, syntetické koberce, umělý nábytek, monitory, kopírky a dalších zhruba 20 vlivů dohromady vytváří uvnitř budov, tedy tam, kde trávíme 80% života, zdraví škodlivé prostředí!

Ionizace a čištění vzduchu:  Součástí tohoto jedovatého koktejlu chemikálií, statické elektřiny, ozónu, mikročástic prachu apod., jsou i vzdušné ionty resp. iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat alespoň 800 zdraví prospěšných záporně nabitých iontů, tzv. aniontů na cm3. A zatímco v přírodě (na horách, u moře, v lese, u vodopádů) je to v pořádku a dýcháme vzduch s koncentracemi až 10.000 vzdušných aniontů v cm3 , v interiérech nacházíme většinou hodnoty blízké nule. Ionizovaný vzduch má přitom na tělo a jeho zdraví zásadní vliv. Vitalizuje krevní oběh, prostřednictvím neurotransmiterů zvyšuje mozkovou činnost, zlepšuje paměť a koordinaci pohybů. Díky regulaci hladiny serotoninu (hormonu štěstí) ovlivňuje náladu a neutralizací histaminu rychle zmírňuje alergie. Právě díky vysoké koncentraci prospěšných vzdušných aniontů je nám tak dobře po ránu v lese, u moře při východu slunce nebo u tekoucí vody či táborového ohně. Zejména kvůli působení vzdušných aniontů nás to na tato místa podvědomě přitahuje a velmi rychle si na nich odpočineme.

Nulové náklady na filtr: Moderní elektrostatické filtry dokáží zachytit až 96% nečistot (měřeno na SZÚ Praha). Přitom mají tu výhodu, že je na rozdíl od klasických, není třeba nikdy měnit. Podle charakteru nečistot je buď stačí otřít vlhkým hadříkem, nebo v případě cigaretového kouře omýt vodou se saponátem. Interval čištění bývá 3 - 7 dní. Plocha nerezových elektrostatických filtrů je přes 1000 cm2 a mají doživotní záruku!

Znečištěné prostředí zabíjí: Studie provedená profesorem Knottem z Birgminghamské univerzity prokázala alarmující souvislost mezi výskytem rakoviny u dětí a znečištěním ovzduší. Výzkum proběhl u 12.000 dětí, které zemřely na rakovinové onemocnění před svými 16 narozeninami a dokázal, že pokud bydlíte poblíž zdroje znečištění (např. ulice se silným automobilovým provozem či lokální topeniště), zvyšuje se riziko vzniku rakoviny více než 12x. Opět se tak ukázalo, jak zásadní je kvalita ovzduší pro lidské zdraví.

Ionic-CARE je přístroj, který unikátním způsobem spojuje dvě funkce zvyšování kvality vzduchu v jednom přístroji. Díky použití moderních technologií se totiž u Ionic-CARE podařilo spojit dva zdánlivě obtížně kombinovatelné způsoby čištění a obohacování vzduchu v interiérech. Ionic-CARE je jak vysoce výkonnou, absolutně bezhlučnou, bezúdržbovou aktivní čističkou vzduchu a zároveň výkonným regulovatelným ionizátorem vzduchu (emitorem (generátorem) zdraví prospěšných kyslíkových iontů. Ionic-CARE spojil obě tyto funkce bez jakýchkoliv výkonnostních kompromisů. Naopak, svou novou konstrukcí odstranil nevýhody jednotlivých metod a ideálně zkombinoval jejich výhody.

Servis zajištěn v ČR, Návod k obsluze v češtině je přiložen

2 roky záruka. Doživotní záruka na filtr - poskytuje dovozce

Další parametry: Maximální plocha místnosti při standartní výšce stropu 250cm ... max 75m2, vzduchový výkon až 65m3/hod, protiprašná účinnost až 93%, produkce pzonu 0,005ppm, váha přístroje 3.1kg, Hlučnost max 8dB.

Dle měření SZÚ přístroj plně vyhovuje hygienickým normám.

Obrázky:

foto  foto  foto  foto  foto  foto 

Související produkty:

foto
3333 Kč
Ionic-Care / Nyní nedostupné
Ionic-Care Triton X6 - kombinovaná čistička vzduchu s ...
 
foto
6666 Kč
Ionic-Care / Nyní nedostupné
Ionic-Care Triton X6 - kombinovaná čistička vzduchu s ...
 
foto
6666 Kč
Ionic-Care / Nyní nedostupné
Ionic-Care Triton X6 - kombinovaná čistička vzduchu ...
 
foto
3333 Kč
Ionic-Care / Nyní nedostupné
Ionic-CARE Triton X6 v sobě díky hi-tech technologiím ...
 
Reklama