Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.romana.cz / Pokožka / Kosmetika - péče o pleť / Kolagen (Collagen) speciál 150ml pro ošetření galvanickou žehličkou
foto
Kolagen (Collagen) speciál 150ml pro ošetření galvanickou žehličkou
Zařazeno do kategorie:
Kosmetika - péče o pleť
Výrobce, příp.dovozce:
Iven Cosmetics
Skladová dostupnost:
Na dotaz
Cena 1500 Kč
ID zboží 000808
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Galvanica, Pokožka

Parametry:
Pro galvanické ošetření

Kolagen Speciál - je vhodný pro galvanické žehlení a také jako rekonvalescence po chemickém peelingu.

Za přítomnosti zvýšeného množství účinné látky Collagenu a kyseliny hyaluronové,dochází k fantastickému liftingovému efektu a zpevnění pokožky. Přípravek je určen pro typ pleti jevící známky únavy a ochablosti, čili pro pleť, která potřebuje dosáhnout opětovného zpevnění. Je nejúčinnější prevencí proti vzniku vrásek a zároveň první pomocí při jejich redukci.

INGREDIENTS ( INCI )
Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Soluble Collagen, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene CarboxaldehydeCOLLAGEN – jeden z nejžádanějších produktů na světovém trhu

Je jedním z nejdůležitějších vláken v našem těle. Vyskytuje se v životně důležitých orgánech, ale také v kůži, kde má na starosti nezastupitelný úkol, a sice její pevnost. S přibývajícím věkem collagenová vlákna začínají porušovat svou strukturu a začínají praskat. Kůže tak přestává být pevná a pružná. Začne být viditelná její ochablost, dehydratace atd. Collagen má další úžasnou vlastnost, které se v kosmetickém průmyslu využívá a sice, že na své molekuly navazuje větší množství molekul vody. Tím díky collagenu jsme schopni v pokožce udržet více vody (hydratace), než obvykle. COLLAGENY firmy IVEN COSMETICS dosahují nejvyšší kvality, a to zejména díky dlouholetému vývoji propojeného přímo s kosmetickou praxí v našich kosmetických salonech. Přímo z praxe si bereme poznatky, jak collagen na jednotlivých typech kůže reaguje a jak zákaznice vnímají jeho účinek. Po dvouletém výzkumu jsou receptury upraveny tak, aby uspokojily i tu nejnáročnější klientelu. S používáním collagenu pod každý přípravek ( denní , noční, ale i oční krém)se tak péče o pleť stává kvalitnější a účinnější. Při výběru složek pro vývoj a výrobu COLLAGENOVÝCH gelů rozhodovalo co naše pokožka potřebuje, co jí chybí. Dále pak nejvyšší kvalita surovin. COLLAGEN jako aktivní látka je dnes z nejdražších, nejúčinnějších a nejmodernějších surovin v kosmetickém průmyslu. Naše přípravky jsou zaměřeny pro všechny věkové kategorie s přihlédnutím na jejich typ pokožky. Collageny jsou určeneny nejen pro domácí používání., ale i kosmetické salony si oblíbily práci s collagenovými gely za používání biostimulačních laserů, elektrokosmetických přístrojůa galvanizačních žehliček lze dosáhnout vynikajících okamžitých efektů, což uspokojí i nejnáročnějšího klienta.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
925 Kč
Iven Cosmetics / Na dotaz
Kolagen Speciál - je vhodný pro galvanické žehlení a také jako ...
 
foto
6700 Kč
Ion Beauty, Japan / Na dotaz
Galvanická žehlička? Na pleť působí gravitace, stárnutí ...
 
foto
7700 Kč
Ion Beauty, Japan / Na dotaz
Galvanická žehlička byla navržena na základě nejnovějších ...
 
foto
2499 Kč
Ion Beauty, Japan / Na dotaz
Co je to galvanická žehlička na vrásky? Galvanická žehlička ...
 
foto
6000 Kč
Ion Beauty, Japan / Na dotaz
Galvanická žehlička s ultrazvukem - Jedinečný přístroj na ...
 
foto
6700 Kč
Ion Beauty, Japan / Na dotaz
Na pleť působí gravitace, stárnutí skrze světelné záření,...
 
foto
6000 Kč
Ion Beauty, Japan / Na dotaz
Nástro krásy - Galvanická žehlička s ultrazvukem - ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000808 Kolagen (Collagen) speciál 150ml pro ošetření galvanickou žehličkou

 
Přeposlat tuto položku č. 000808 Kolagen (Collagen) speciál 150ml pro ošetření galvanickou žehličkou na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama