Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.romana.cz / Jazyky / Elektronika - Elektronické slovníky / Angličtina pro každého 6x CD
foto
Angličtina pro každého 6x CD
Zařazeno do kategorie:
Elektronika - Elektronické slovníky
Výrobce, příp.dovozce:
Hemisféry,SK
Skladová dostupnost:
Na dotaz
Cena 765 Kč
ID zboží 002487
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
CD, Jazyky, Slovníky

Parametry:
CD, , ,

Angličtina pro každého - poslouchám – rozumím – mluvím
Učebnice angličtiny, s ní komunikaci už zvládnete. Každou větu uslyšíte anglicky, pak česky a znovu v originálním znění. Poslouchám – rozumím – mluvím. Audiokurz na šesti audio CD, nahrávky anglických frází s překladem, pro začátečníky a mírně pokročilé, kniha má 180 stran s vtipnými ilustracemi. Poslechem 400 minut vět si osvojíte fráze, které se vyskytují v každodenních situacích. Učivo je určené pro začátečníky a mírně pokročilé.

Celá látka je rozdělená do menších lekcí a oddílů, které jsou zaměřené na gramatiku. Postupně se tak seznámíte s problematikou pravidelných a nepravidelných sloves, osobních zájmen, nepravidelného stupňování, vyjádření časových údajů nebo rozkazovacího způsobu. Samozřejmě nechybí ani časování, podmínkové věty a další gramatické jevy. Místo vysvětlování teorie jsme použili gramatiku ve větách namluvených příjemným hlasem rodilého Angličana. Učíte se jazyk v původním prostředí i se slovní zásobou. Díky českému překladu stačí jen poslouchat. Kniha obsahuje všechny nahrávky v textové podobě.

Stručný obsah:
Anglická abeceda ... Slovesa ... Zkrácené tvary ... Podstatná jména, Člen ... Rod ... Pády ... Množné číslo ... Zájmena, Osobní zájmena ... Otázka a zápor ... Příslovce, Stupňování příslovcí ... Přídavná jména ... Plnovýznamová slovesa - podmiňovací způsob ... Jednoduchý minulý čas - pravidelná slovesa ... Předpřítomný čas ... Rozkazovací způsob – přímý a nepřímý ... Přítomný čas průběhový ... Minulý čas průběhový ... Budoucí čas průběhový ... Předpřítomný čas průběhový ... Trpný rod jednoduchý ... Zvratná zájmena ... Vyjádření domněnky, pravděpodobnosti a jistoty ... Vyjádření souhlasu „já také, i já“ ...

Nejefektivnější způsob využití nahrávek je s použitím psychowalkmanu.

Můžete se učit doma, v autě, autobusu nebo na procházce.

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 002487 Angličtina pro každého 6x CD

 
Přeposlat tuto položku č. 002487 Angličtina pro každého 6x CD na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama